جدیدترین اخبار

13 شهریور 1395:

هنرمندان ارجمند،

لطفاً جهت دریافت آثار، ابتدا با دبیرخانه تماس گرفته و از وضعیت فروش و یا عدم فروش آثار خود باخبر شده، سپس به دبیرخانه مراجعه حضوری نمایید.

با سپاس

زمان تحویل آثار: از دوشنبه 15 شهریور تا چهارشنبه 24 شهریور..... ساعت 9 تا 17 ( پنجشنبه و جمعه دبیرخانه تعطیل می باشد )

محل دبیرخانه: تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بلوار کشاورز، رو به روی پارک لاله، خیابان صدوقی، پلاک 17

66946910

66946911

 

7 شهریور 1395:

رييس موسسه توسعه هنرهاي تجسمي معاصر خبر داد:

پرداخت به هنرمندان بلافاصله پس از فروش آثار

بازار هنر پس از فروش آثار، بدون وقفه مبالغ حاصل فروش را به هنرمندان پرداخت مي كند.

عبدالرحيم سياهكارزاده؛ رييس موسسه توسعه هنرهاي تجسمي معاصر گفت: پرداخت مبالغ حاصل از فروش آثار به هنرمندان آغاز شده است و بازار هنر بدون وقفه بلافاصله پس از فروش آثار و دريافت مبلغ، پرداخت هنرمندان را انجام مي دهد.

سياهكارزاده افزود: موسسه توسعه هنرهاي تجسمي معاصر مجري بازار هنر است و هدف از اين بازار حمايت از هنرمندان با فروش آثار آنها و همچنين گسترش فرهنگ خريد آثار هنري به ويژه در مردم و جامعه است كه خوشبختانه استقبال خريداران آثار هنري و مردم براي خريد آثار مناسب است.

رييس موسسه توسعه هنرهاي تجسمي معاصر گفت: چنانكه در فراخوان بازار هنر اعلام شده بود، 70درصد از فروش آثار در بازار به هنرمند تعلق دارد و موسسه نيز بدون وقفه پس از دريافت مبلغ از فروش آثار، 70درصد هنرمند را پرداخت مي كند و در حال حاضر پرداخت هنرمنداني كه آثارشان در بازار فروخته شده، در حال انجام است.

بازار هنر با آثار نقاشي، خوشنويسي، نگارگري، عكاسي، طراحي، مجسمه، سراميك هنري و تصويرسازي با قيمت يكسان و ثابت 500 هزار تومان از سوي موسسه توسعه هنرهاي تجسمي معاصر از پنجم شهريورماه در خانه هنرمندان ايران آغاز شده است و تا 10شهريور ادامه دارد.

با توجه به فروش تعدادي از آثار در بازار هنر در روزهاي نخست، آثار جديدي از هنرمندان جايگزين آثار فروخته شده، شد.

31 مرداد 1395:

گشایش نمایشگاه بازار آثار هنری: جمعه 5 شهریور، ساعت 11 و امکان بازدید تا ساعت 21

خرید و بازدید از بازار آثار هنری: از شنبه 6 شهریور تا چهارشنبه 10 شهریور، ساعت 10 تا 21

آدرس خانه هنرمندان ایران: خیابان طالقانی، بعد از ایرانشهر، خیابان موسوی شمالی

 

24 مرداد 1395:

در راستای ترویج فرهنگ خرید اثر هنری توسط مردم، مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، بازار آثار هنری را  5 تا 10 شهریور، در خانه هنرمندان ایران برگزار می نماید.

سایت bazar.civa.ir جهت اعلام فراخوان عمومی و به عنوان مرجع رسمی اطلاع رسانی بازار آثار هنری، در تاریخ اول خرداد 1395 راه اندازی شد که تمامی هنرمندان سراسر کشور می توانستند 10 اثر در رشته های نقاشی، نگارگری، نقاشیخط، تصویرسازی؛ مجسمه، سرامیک هنری و عکاسی را در سایت ثبت نمایند. پس از 65 روز، سایت طبق برنامه زمانبندی مندرج در فراخوان، بسته شد و 9195 اثر از 1607 نفر، جهت انتخاب دریافت گردید. پس از چندین مرحله بازبینی آثار، تعداد 1200 اثر از 440 نفر انتخاب و جهت تحویل اصل آثار به دبیرخانه هنری، ظرف مدت دو هفته، اطلاع رسانی گردید.

دبیرخانه هنری علاوه بر فراخوان عمومی، از اساتید و فعالان رشته های مذکور نیز دعوت به عمل آورده و در حال دریافت آثار می باشد.

قیمت تمامی آثار به نمایش درآمده، به صورت مقطوع، 5 میلیون ریال می باشد که همزمان پس از خرید تحویل خریدار می گردد. 

 

11 مرداد 1395:

رونمایی از پوستر بازار آثار هنری و صفحه تلگرام  

 

6 مرداد 1395:

نتایج انتخاب اولیه آثار اعلام شد...

جهت اطلاع از آثار انتخاب شده، لطفاً وارد سایت شده و مراحل ذیل را به انجام رسانید:

ورود به سایت، کلیک دکمه ورود / ثبت نام، ورود به پنل هنرمند، ورود به دکمه آثار ارسال شده، 2 گزینه سمت چپ آثار مشخص شده است: 1 . ضربدر قرمز و عدم پذیرش 2 . تیک سبز رنگ و تأیید مرحله اول...

هنرمندانی که آثارشان دارای تیک سبز رنگ می باشد، می بایست آثار خود را جهت انتخاب مرحله دوم به دبیرخانه طبق برنامه زمانبندی مندرج در فراخوان، ارسال نمایند.

 

زمان دریافت آثار: از یکشنبه 10 مرداد تا پنجشنبه 21 مرداد ..... ساعت 9 تا 17 

محل دبیرخانه: تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از بلوار کشاورز، رو به روی پارک لاله، خیابان صدوقی، پلاک 17

 

5 مرداد 1395:

هنرمندان فرهیخته،

با سپاس از همراهی بی نظیر شما در برگزاری اولین بازار آثار هنری، به اطلاع می رساند، نتایج انتخاب اولیه آثار، تا حداکثر ساعت 16 روز چهارشنبه مورخ  6 مرداد از طریق سایت، اعلام خواهد شد.

توضیحات تکمیلی متعاقباً خبررسانی می گردد...